Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji. Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej, biorąc udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za strategię rozwoju, promocję i komunikację

Więcej

Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech oraz Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Systemów Państwowych w Ministerstwie Cyfryzacji.

Więcej

Pełnomocnik Wojewody Podlaskiego ds. informatyzacji oraz pełnomocnik Ministra Cyfryzacji ds. współpracy z administracją rządową i samorządową RP

Więcej

Kierownik Działu Komunikacji i Kompetencji Cyfrowych oraz Działu Współpracy z Otoczeniem EZD w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowym Instytucie Badawczym, a także wicedyrektor Programu GovTech realizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Więcej

Od ponad 10 lat związana z obszarem bezpieczeństwa IT, w szczególności w zakresie systemów typu NGFW. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno podczas wdrożeń jak i opieki przed i posprzedażowej. Pracuje w firmie Palo Alto Networks jako Inżynier Systemów.

Więcej

Zastępca Dyrektora Zarządzania Systemami

Więcej

Doktor habilitowany, adwokat, wykładowca akademicki, partner w kancelarii Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy.

Więcej

Zastępca dyrektora Oddziału NASK w Białymstoku, Kierownik oddziału Obsługi i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych oraz Szkoleń w Biurze Informatyki i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika „IT Professional”, audytor i konsultant w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz danych osobowych

Więcej

Radca prawny, asystent w Zakładzie Prawa Administracyjnego Instytutu Nauk Prawnych PAN. Autor publikacji z obszaru prawa administracyjnego i rozwiązań paperless.

Więcej

Pracownik NASK PIB, Specjalizuje się w problematyce elektronicznego zarządzania dokumentacją.

Więcej

Dr nauk humanistycznych, od lat zawodowo związany z administracją publiczną Dyrektor jednostki – Archiwum Uniwersytetu Wrocławskiego, redaktor, współautor i autor kilkudziesięciu publikacji dotyczących samorządu terytorialnego.

Więcej

Przedstawicielka krajowa służb publicznych w programie European Language Resource Coordination (ELRC).

Więcej

Od kilku lat związany z marką Stormshield w DAGMA, gdzie z partnerami handlowymi z sukcesem realizuje projekty bezpieczeństwa IT.

Więcej

Synology Solution Engineer – od marca 2021 wspiera #TeamSynology Polska, który się składa z 7 osób, z trzema osobami w Polsce.

Więcej

Country Manager Poland, odpowiedzialny za rozwój firmy Stormshield w Polsce. Od blisko 15 lat zajmuje się obszarem IT związanym z bezpieczeństwem informacji.

Więcej

W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Od listopada 2020 roku odpowiada za sektor publiczny oraz rynek edukacji w Polsce. Z branżą IT związany jest od 2001 r.

Więcej

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną. W HP od przeszło 8 lat. Odpowiadał za  współpracę z największymi instytucjami Sektora Publicznego w zakresie prezentacji i sprzedaży rozwiązań HP w zakresie printu.

Więcej

W DKS odpowiedzialny za rozwój sprzedaży projektowej. Wraz ze swoim zespołem jest zaangażowany w optymalizację środowiska wydruku dla największych klientów w Polsce zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego.

Więcej

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji.

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży baramundi Software AG producenta rozwiązania do zarządzania stacjami końcowymi baramunid Management Suite.

Więcej

Dyrektor Biura Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Informatyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Członek Zespołu Ekspertów ds. Społeczeństwa Informacyjnego przy Związku Województw RP.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od 2006 r.

Więcej

Microsoft Business Unit Manager – Senetic

Więcej

Technical Services Director

Więcej