ORGANIZATOR

Miesięcznik „IT w Administracji” – pierwszy w Polsce magazyn poświęcony technologiom informatycznym stosowanym w sektorze publicznym.

O tytule

„IT w Administracji” to miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego. Na jego stronach szczegółowo omawiamy zagadnienia najistotniejsze dla osób zaangażowanych w elektronizację instytucji publicznych.

Przedstawiamy rozwiązania dotyczące sprzętu i jego konfiguracji. Podejmujemy tematy związane z bezpieczeństwem sieci i zarządzaniem ruchem sieciowym. Pomagamy w wyborze użytecznych aplikacji stosowanych w administracji.

W każdym numerze dużo uwagi poświęcamy przepisom prawa – interpretujemy problemy prawne i opisujemy praktyczne zastosowanie ustaw i przepisów o informatyzacji.

Od 2011 roku organizujemy Konwenty Informatyków – cykliczne imprezy, które odbywają się w wielu regionach Polski. Ich celem jest integracja lokalnych środowisk informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej.

www.itwadministracji.pl

Co roku redakcja nagradza udane wdrożenia projektów IT w urzędach, wręczając Skrzydła IT w Administracji, oraz promuje dobre rozwiązania sprzętowe i systemowe, przyznając tytuły Produkt Roku IT w Administracji.

Presscom_FKIT_7
Presscom_nagrody_9-1

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji

FORUM KIEROWNIKÓW IT W ADMINISTRACJI

w przyszłym roku

ZGŁOSZENIA

Kornelia Paja

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem

71 797 48 35